Просимо врахувати думку громади і не позбавляти Вовчинець справді найдостойнішого старости.

Міському голові Івано-Франківська
Руслану Марцінківу,
Заступникові міського голови
Віталію Федоріву
Депутатам Івано-Франківської
міської ради
Звернення
Шановний міський голово , Руслане Романовичу!
Шановні депутати нашої Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади!
Протягом минулих п’яти років( навіть більше) громада села Вовчинець жила та розвивалась, як єдиний та органічний колектив під керівництвом досвідченого управлінця Михайла Назара. Він – мудрий і досвідчений керівник, завдячуючи якому наше село змогло реалізувати цілий ряд проектів. Про деякі з них інші сільські населені пункти області можуть тільки мріяти.
Перш за все це – повністю оновлена Вовчинецька школа, капітальний ремонт доріг у селі, новий дитячий садочок “Ластів’ятко”, новий Будинок культури, приміщення амбулаторії, сучасне футбольне поле, нові дитячі майданчики, освітлені всі вулиці Вовчинця, будівництво колектора та системи водопостачання, новий сквер Символічної Могили. І це далеко не весь перелік зробленого спільними зусиллями у селі Вовчинець за цей час. Ми знаємо, що це лише початок великих змін у нашому селі. Попереду не менш цікаві і амбітні проєкти, які Михайло Назар, звичайно ж за вашої підтримки, хотів би втілити в життя. А ми завжди готові йому допомагати і спільно робити Вовчинець кращим щодня.
У нас забрали право вибору старости, але не забрали право висловити свою підтримку найдостойнішому, на нашу думку, кандидату. Ми всією великою вовчинецькою громадою підтримуємо Михайла Назара, як кандидата на посаду старости села Вовчинець. Всього за кілька днів на його підтримку було зібрано більше 1000 підписів, і кожного дня кількість людей, які готові публічно висловити підтримку Михайлу Назару, тільки зростає.
Просимо вас врахувати думку громади і не позбавляти Вовчинець справді найдостойнішого старости.
З повагою
та сподіванням на взаєморозуміння,
жителі села Вовчинець.
Просимо репостити та поширювати!

0 Comments

Коментарів поки що немає

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *