Новини

В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

Володимир Фецич
Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. 18 грудня учні Вовчинецької ЗОШ І-ІІ ступенів, а також учні Катехитичної школи отримали солодкі гостинці від Святого Миколая за працьовитість, чесність та добрі вчинки.

Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківська поділився з нашими 20-ма дітками можливістю безкоштовно відвідати льодову ковзанку!

Повірити в казку…. Напередодні зимових свят

Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківська поділився з нашими 20-ма дітками можливістю безкоштовно відвідати льодову ковзанку! Ми з радістю станемо провідниками у цій справі). Тож, запрошуємо отримати свої квиточки у Вовчинецькій сільській раді Парипа Андрій @Марія Роік @Світлана Луцик Домбровська Світлана, Леся Чопик @Наталя Данилюкь Лілія Дебенко Світлана Луців Надя Григорук .. В будь -який зручний для вас, робочий час…. Квиточки дійсні до 15 березня 2021року.) З прийдешнім вас)

Просимо врахувати думку громади і не позбавляти Вовчинець справді найдостойнішого старости.

Міському голові Івано-Франківська
Руслану Марцінківу,
Заступникові міського голови
Віталію Федоріву
Депутатам Івано-Франківської
міської ради
Звернення
Шановний міський голово , Руслане Романовичу!
Шановні депутати нашої Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади!
Протягом минулих п’яти років( навіть більше) громада села Вовчинець жила та розвивалась, як єдиний та органічний колектив під керівництвом досвідченого управлінця Михайла Назара. Він – мудрий і досвідчений керівник, завдячуючи якому наше село змогло реалізувати цілий ряд проектів. Про деякі з них інші сільські населені пункти області можуть тільки мріяти.
Перш за все це – повністю оновлена Вовчинецька школа, капітальний ремонт доріг у селі, новий дитячий садочок “Ластів’ятко”, новий Будинок культури, приміщення амбулаторії, сучасне футбольне поле, нові дитячі майданчики, освітлені всі вулиці Вовчинця, будівництво колектора та системи водопостачання, новий сквер Символічної Могили. І це далеко не весь перелік зробленого спільними зусиллями у селі Вовчинець за цей час. Ми знаємо, що це лише початок великих змін у нашому селі. Попереду не менш цікаві і амбітні проєкти, які Михайло Назар, звичайно ж за вашої підтримки, хотів би втілити в життя. А ми завжди готові йому допомагати і спільно робити Вовчинець кращим щодня.
У нас забрали право вибору старости, але не забрали право висловити свою підтримку найдостойнішому, на нашу думку, кандидату. Ми всією великою вовчинецькою громадою підтримуємо Михайла Назара, як кандидата на посаду старости села Вовчинець. Всього за кілька днів на його підтримку було зібрано більше 1000 підписів, і кожного дня кількість людей, які готові публічно висловити підтримку Михайлу Назару, тільки зростає.
Просимо вас врахувати думку громади і не позбавляти Вовчинець справді найдостойнішого старости.
З повагою
та сподіванням на взаєморозуміння,
жителі села Вовчинець.
Просимо репостити та поширювати!

28 листопада, в Україні вшановують День пам”яті жертв голодомору .

28 листопада, у четверту суботу місяця в Україні вшановують День пам”яті жертв голодомору .
Голодомор – це геноцид. Моральний обов’язок держави та суспільства перед минулими та наступними поколіннями – вшановувати пам’ять жертв трагедії.
Нашим спільним обов’язком є гідне вшанування вбитих голодом жертв комуністичного режиму, а також розповісти про причини, наслідки Голодомору та спротив злочинній політиці тоталітарного режиму. Цьогорічні вшанування відбуваються в особливих умовах. Людським життям загрожує пандемія коронавірусної хвороби. Запроваджені карантинні заходи вносять обмеження у проведення масових меморіальних заходів. Але ця обставина не може перешкодити гідному вшануванню пам’яті жертв .
Закликаємо всіх Українців долучитися до акції “Запали свічку пам’яті”: о 16:00 провести хвилину мовчання та поставити на підвіконня запалену свічку.

Чисті та прибрані смітники у Вовчинцях

Зараз тут чисто та прибрано… Не те, що було ще кілька днів назад. Але це не тому, що люди не смітять , на жаль. Якби сільрада не оплатила ще додаткову бригаду, щоб те сміття навколо смітників прибрати , то ми, в недалекому майбутньому, побачили б лише верхівки хрестів на сільському кладовищі… ну відверто . Наші ”ґазди” везуть ПІД сміттєві баки все! Посуд, одяг, меблі, шини, іграшки, вікна/двері , траву, гілля, все що завгодно , лиш не сміття в мішках і не в смітники. Диву даєшся, як зростає та купа сміття за день. І мусимо це спостерігати зранку дорогою на роботу/в садок, і назад ввечері. Але , коли темрява накриває село, зустрічаються”візочники”, що шлейфом тягнуться з усіх сторін з тачками, відрами, візками. Хотілося б всіх впізнати і подивитися в обличчя. Спіймався один такий недавно. Фото прикріплюємо. На зауваження працівника сільради ( та навіть якби це був просто житель села), вилив шмат образи і таки висипав сміття прямо з тачки під смітники , на очах. Ще й розпинався , що голови сільради вже нема, а йому так наказали робити ті люди, котрі прибирали сміття. Хммм. Дивно.
Р.S. Висновки робіть самі…… поки не змінимося ми, світ не зміниться.

Вовчинецька сільська рада продовжує вручати своїм жителям(85+) матеріальну допомогу, з нагоди днів народжень!

Не дивлячись ні на погодні умови, ні на карантинні обмеження, ні на політичні процеси Вовчинецька сільська рада продовжує вручати своїм жителям(85+) матеріальну допомогу, з нагоди днів народжень! В листопаді є дві відмінності). По перше, допомогу додому не роздаємо( задля безпеки іменинників), а запрошуємо до сільради або винуватців свята, або осіб, що їх представляють). По друге, в листопаді допомогу отримають і ті Іменинники, дні народження котрих наступлять в грудні) . В силу подій , в т.ч. виборів до місцевих рад ми пришвидшили виплати за цією статею бюджету, щоб ніхто не залишився осторонь). Бажаємо вам, наші мудрі, дорослі , зрілі люди здоров”я та сил! Будьте дужі, щасливі та огорнуті Божою поміччю! Вітаємо!
P.S. Фото всіх іменинників відсутні, бо виплати ще продовжуються))). Але скажу, що таких було 10( жовтень-грудень). А загалом за 2020 рік отримали свій подарунок 62 людини. На загальну суму -124000 гривень з сільського бюджету!

Може тепер почують?

Село Вовчинець Івано-Франківської міської ради подало позов у суд на Кабінет Міністрів. Все через те, що за перспективним планом Кабміну цей населений пункт увійшов до складу Івано-Франківської ОТГ.

Житель Вовчинця Михайло Селіванов розповідає, що від початку децентралізації жителі Вовчинця були проти приєднання до Івано-Франківської ОТГ.

“Нас не слухають. Ми не хочемо вступати в ніяку ОТГ. Зараз нас автоматично приєднали, але з нашою думкою ніхто не рахується. У нас дуже сильно розвинена інфраструктура, садочки, школи. Зараз також відкривається обласна дитячо-юнацька спортивна школа. Наголошую, що “обласна”, бо ми ніяку згоду на місто не давали”, – сказав Михайло Селіванов.