Новини

Загальнонаціональний карантин до 24 квітня включно.

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні.

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

Також передбачаються зміни у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладна інформація про це буде оприлюднена на сайті МОН завтра.

Докладніше: bit.ly/2wBaTmi

МОЗ інформує

МОЗ інформує:

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій країні на 30 днів – до 24 квітня.

Таке рішення було ухвалено у середу, 25 березня, на черговому засіданні Кабінет Міністрів України.

Детальніше за посиланням: https://bit.ly/2UgWJzz

Володимир Фецич передасть медикам Івано-Франківської ОКЛ і ОДКЛ захисні окуляри та рукавиці

Володимир Фецич передасть медикам Івано-Франківської ОКЛ і ОДКЛ захисні окуляри та рукавиці

Депутат Івано-Франівської міської ради від «Європейської Солідарності» відгукнувся на звернення працівників Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні та працівників відділення гематології Івано-Франківської обласної клінічної лікарні, щодо допомоги у боротьбі з пандемією COVID-19.

«Зараз важливо об’єднати зусилля перед загрозою, яку несе поширення корона вірусної інфекції. Переконаний, що приклади підтримки медиків мають бути підтримані всією Україною. Все суспільство повинно об’єднатися в боротьбі з загрозою, яка сьогодні прийшла на нашу землю», – зазначив Володимир Фецич.

Сьогодні було придбано 1 500 пар нітрілових рукавиць, які розподілять між лікарнями. А завтра докуплять захисні окуляри для медиків ОКЛ

Увага! Поліція Івано-Франківщини попереджає !

Увага❗️
Поліція Івано-Франківщини попереджає:👇
жодна служба області не проводить дезінфекцію в оселях громадян.

Просимо всіх бути обачними та не відчиняти двері незнайомцям. Інтернетом шириться інформація, що група людей у спеціальних костюмах захисту може пропонувати продезінфікувати квартири та будинки. Під видом обробки приміщень зловмисники можуть потрапляти до житла та вчиняти злочини.

Будьте пильними! У разі виникнення подібних ситуацій, одразу повідомляйте на лінію «102».

Зупинимо вірус COVID-19 РАЗОМ!

І знову про той вірус…. Хочеться згадати і медиків, і поліціянтів і пожежників і всіх , хто працює в цей непростий час, заради нашого з вами здоров’я і спокою.. Але також не забуваймо і про працівників продуктових магазинів, зокрема і на території с.Вовчинець. Касири,продавці, прибиральниці, працюють, часто ризикуючи своїм здоров’ям для того, щоб в кожній сім’ї був свіжий хліб та інші продукти… Закликаємо! Не виходьте без нагальної потреби з помешкання! Не відвідуйте магазини по кілька разів на день! Бережіть одне одного та Україну! Пам’ятаймо та поважаймо працю тих, хто зараз змушений працювати… …

Добра всім нам..