Новини

Віче з вшанування Героів, загиблих за волю Украіни

Сьогодні ,як і 25 років поспіль відбулося урочисте Віче з вшанування Героів,загиблих за волю Украіни біля Символічноі Могили. Розпочали свято з Гімну Украіни… Сільський голова, отець Микола-парох ,депутат Володимир Фецич привітали всю громаду,нагадали і закликали всіх до єднання націі! ” Бо село-це підвалина,це той міцний фундамент в будівницві Держави! І тоді,коли нас на таких заходах з 7-тисячного населення села Вовчинець буде стільки,щоб перекрито було рух транспорту по всіх бічних вулицях!!,аж тоді в нас буде Держава!”-зі слів сільського голови. Патріотизм,віра і міць, а головне -наші діла! Ось наш порятунок в боротьбі за свою ж Украіну!
Після закриття Віче відвідали могилу Героя Украіни- Руслана Юрчишина. Вічна пам”ять ! Богородице,захисти Украіну!

З днем лікаря !

Професія лікаря відноситься до однієї з найдавніших. Першою професійною клятвою лікаря стала клятва Гіппократа.
З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я в перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу.

Сьогодні ми відзначаємо День медичного працівника. Це люди, які допомагають усім залишатися здоровими і життєрадісними. Тому в першу чергу хочеться побажати їм вдячних і щасливих пацієнтів, а також успіхів і благополуччя у Вашій роботі. Зі святом!

З днем архітектора !

У архітекторів сьогодні професійне свято. У перший понеділок жовтня архітектори всього світу відзначають своє професійне свято.

Зичимо й надалі зважати на інтереси громадян, забезпечувати містобудівну
діяльність на високому рівні, пишатися своїми досягненнями, прикрашати область
справами своїх рук.
Здоров’я вам, наснаги, добробуту, упевненості у майбутньому, активної та плідної
творчості, довголіття.

Міжнародний день музики

1 жовтня, вівторок

Міжнародний день музики
У 1975 році, 1 жовтня ЮНЕСКО заснував Міжнародний день музики — свято, що об’єднує серця всіх, хто пише, грає, співає або просто не уявляє ні дня свого життя без музики.

Без музики нам залишатися надовго не можна! Музика — це міжнародна мова, що зрозуміла всім. Вона може підбадьорити, підняти настрій, налаштувати на робочий лад, допомогти розслабитися, подумати, вона може все  А люди, які з набору нот створюють справжні музичні шедеври, — і зовсім всемогутні. Складно уявити, як з окремих звуків з’являються мелодії, здатні розтопити навіть найчерствішу душу.

Міжнародний день музики — це професійне свято для всіх, чиє життя пов’язане з нотами, піснями, музичними інструментами, хто не з чуток знає, що таке мінор і мажор, сольфеджіо, попурі та реперкуса.

Так грайте ж, музиканти! Хай ваша музика не замовкає!

Тож, з нагоди професійного свята вітаємо директора Будинку культури с.Вовчинець Шевчук Наталя ! Бажаємо творчих злетів і ніяких падінь!