Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ про регулювання містобудівної діяльності

ОГОЛОШЕННЯ

У відповідності  до  ЗУ « Про регулювання містобудівної діяльності»,

ЗУ « Про місцеве самоврядування»,   Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських  інтересів під час розроблення проектів  містобудівної  документації на місцевому рівні,  сільською  радою  за участю зацікавлених осіб планується провести громадські слухання щодо розгляду  проекту детального планування території  зміни функціонального призначення земельної  ділянки для  ведення особистого селянського господарства на вул.Східній в с.Вовчинець  Івано-Франківської міської ради під територію садибної   забудови.  

ДПТ  розроблено    ПП  Петрич Сергій Іванович .

Посадовою особою , відповідальною за  організацію розгляду пропозицій визначено землевпорядника сільської ради,  Перегінець  Світлану Іванівну.            Детально з матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися  в приміщенні Вовчинецької сільської ради за адресою: с.Вовчинець, вул. Вовчинецька,  39,  в  період  з     02    квітня  2020р.   по  20    квітня   2020р.

Громадські  слухання  відбудуться  24   квітня 2020 року   о 14:00 в  приміщенні  Вовчинецької  сільської ради   за адресою: с.Вовчинець, вул.Вовчинецька, 39 .

Виконавчий комітет

Вовчинецької сільської ради

Затвердження правил благоустрою

18 жовтня 2018 року на засіданні 17-ї сесії Вовчинецької сільської ради було прийнято рішення про затвердження ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ на території с.Вовчинець . Пропонуємо всім ознайомитися з правилами, прийняти їх до виконання та виконувати! Наголошуємо, згідно даних Правил згідно Закону України “Про благоустрій населених пунктів” передбачається покарання у вигляді штрафу в тому числі і за спалювання сухої трави чи сухостою на території! БУДЬМО СВІДОМІ! ПРАВИЛА благоустрою
http://vovchynets.org.ua/normativn…/normativno-pravovi-akti/