Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ! Толока по розчистці, берегоукріплення річки

Запрошуємо усіх 4 липня взяти участь у толоці по розчистці берегоукріплення річки Бистриця Надвірнянська (район Мельника).

О 9:00 збір біля Вовчинецької сільської ради.

З собою мати рукавички,сокири та інший інвентар по можливості.

ОГОЛОШЕННЯ про надання дозволів на розробку проектів детального планування території

УКРАЇНА

ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА  ОБЛАСТЬ

ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА   РАДА

ВОВЧИНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
_____________________________

РІШЕННЯ

№   28-5.3   /2020                                                28-ма сесія сільської ради
від  30.04.2020р.                                                 7-го дем. скликання

про  надання дозволів на
розробку проектів
детального  планування території

Керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,наказом  Міністерства регіонального розвитку ,будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11. 2011р. № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», сільська рада

в и р і ш и л а:

 1. Надати дозвіл на розроблення детального плану території :
  • Для садибної житлової забудови за адресою : вул.С.Бандери-Є.Коновальця , с.Вовчинець , на земельній ділянці орієнтовною площею 0, 03га;
  • Для обслуговування адміністративно-виробничих будівель за адресою: вул.Краківська ,с.Вовчинець , на земельній ділянці  орієнтовною площею 0,12га.
 2. Виконавчому комітету сільської ради в установленому порядку :
  • Забезпечити оприлюднення містобудівної документації,зазначеної  у п.1 цього рішення;
  • Забезпечити врахування  громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації , зазначеної в п.1 цього рішення.
 3. Секретарю сільської ради Л.Хлібкевич оприлюднити дане рішення в газеті «Західний  кур’єр»  або на офіційному веб-сайті  Вовчинецької сільської ради.
 4. Контроль за виконанням Рішення покласти на голову постійної депутатської комісії з питань земельних відносин ,архітектури та будівництва В.Угренюка.

 

Сільський голова                                      Михайло Назар

 

 

ОГОЛОШЕННЯ про регулювання містобудівної діяльності

ОГОЛОШЕННЯ

У відповідності  до  ЗУ « Про регулювання містобудівної діяльності»,

ЗУ « Про місцеве самоврядування»,   Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських  інтересів під час розроблення проектів  містобудівної  документації на місцевому рівні,  сільською  радою  за участю зацікавлених осіб планується провести громадські слухання щодо розгляду  проекту детального планування території  зміни функціонального призначення земельної  ділянки для  ведення особистого селянського господарства на вул.Східній в с.Вовчинець  Івано-Франківської міської ради під територію садибної   забудови.  

ДПТ  розроблено    ПП  Петрич Сергій Іванович .

Посадовою особою , відповідальною за  організацію розгляду пропозицій визначено землевпорядника сільської ради,  Перегінець  Світлану Іванівну.            Детально з матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися  в приміщенні Вовчинецької сільської ради за адресою: с.Вовчинець, вул. Вовчинецька,  39,  в  період  з     02    квітня  2020р.   по  20    квітня   2020р.

Громадські  слухання  відбудуться  24   квітня 2020 року   о 14:00 в  приміщенні  Вовчинецької  сільської ради   за адресою: с.Вовчинець, вул.Вовчинецька, 39 .

Виконавчий комітет

Вовчинецької сільської ради

Затвердження правил благоустрою

18 жовтня 2018 року на засіданні 17-ї сесії Вовчинецької сільської ради було прийнято рішення про затвердження ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ на території с.Вовчинець . Пропонуємо всім ознайомитися з правилами, прийняти їх до виконання та виконувати! Наголошуємо, згідно даних Правил згідно Закону України “Про благоустрій населених пунктів” передбачається покарання у вигляді штрафу в тому числі і за спалювання сухої трави чи сухостою на території! БУДЬМО СВІДОМІ! ПРАВИЛА благоустрою
http://vovchynets.org.ua/normativn…/normativno-pravovi-akti/