На виплату допомог мешканцям Вовчинця в сільському бюджеті передбачили півтора мільйона гривень

Цьогоріч на виплату соціальних допомог потребуючим мешканцям Вовчинця в сільському бюджеті передбачено півтора мільйона гривень. Однак після місцевих виборів при входженні Вовчинця до складу Івано-Франківської ОТГ програма соціального захисту його мешканців у теперішньому форматі буде втрачена – пише “Західний кур’єр“.

Про це повідомив сільський голова Вовчинця Михайло Назар. За його словами, зараз програма соціального захисту місцевих мешканців має два напрямки. Це виплата соціальних допомог малозабезпеченим, багатодітним сім’ям і людям, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також виплата допомог на лікування.

«Ми намагаємося нікому не відмовляти і не мінімізуємо виплат допомог. В цьому році меншої допомоги, ніж дві тисячі гривень, не було, – каже М. Назар. – Допомоги на лікування становлять від 3-5 тисяч до 10-15 тисяч у складних випадках».

Сільський голова розповів, що у Вовчинці також є такий вид соціальної підтримки, як виплати соціальної допомоги людям, які досягли 85-річного віку. А таких людей, за словами М. Назара, у селі є чимало. І до кожного наступного дня народження вони гарантовано отримують такі допомоги.
«На виплаті цих соціальних допомог ми не робимо ніякої реклами. Але з входженням Вовчинця до міської ОТГ програми соціальної підтримки у такому форматі уже не буде», – зазначив М. Назар.

0 Comments

Коментарів поки що немає

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *