Чисельність населення с.Вовчинець

Щороку одне і те ж…..
Кожнісінького року, принаймні, впродовж останніх 5-ти років ми звертаємося до міського голови, до керівника фінансового управління м.Івано-Франківська , до управління статистики та інших установ з одним і тим самим проханням… Виправити в своїх матеріалах, документах чисельність населення с.Вовчинець , для приведення його у відповідність до реальності… Адже, за документами м.Івано-Франківська кількість населення с.Вовчинець то 3500 осіб, то 4205, то ще якась занижена кількість, лише не реальних 6655 ( на сьогоднішній день) зареєстрованих осіб . Фактично на території села Вовчинець проживає набагато більше людей.
Існує ймовірність того, що цю цифру навмисно применшують, адже формульний розрахунок спроможності громади чи розрахунок дотацій при складанні бюджету залежить якраз від кількості населення громади…
Так що це?
В листуванні Вовчинецької сільської ради з установами м.Івано-Франківська, в т.ч. з міським головою наявні листи, з проханнями виправити кількість населення с.Вовчинець у розрахунках!. І так , на запит Вовчинецької сільської ради до начальника фінансового управління м.Івано-Франківська із запитанням звідки взялася цифра 4205 осіб ( станом на 01.01.2019р – за даними фінансового управління) нам було надано відповідь про те, що фін.управління в своїй роботі керується даними управління статистики в м.Івано-Франківську.. На запит до управління статистики прийшла відповідь « Розрахунки чисельності населення ,згідно з Методикою,базуються на даних останнього перепису населення, реєстру актів цивільного стану громадян та реєстрації місця проживання». Ви уявляєте??
Якщо врахувати, що останній перепис населення проводився в 2001році, а наступний буде проведений в 2020 року, то всі цифри залишаються на рівні 2001-го? Як таке може бути?
Вікова структура населення с.Вовчинець :
Заг.кількість : 6655осіб( станом на 05.02.2020року)
З них : діти: віком 0-5 років (садок) – 611 осіб;
віком 6-15 років(школа) – 1087осіб ;
Пенсіонери: чоловіки ( 65 +) – 208 осіб
жінки ( 60+) – 570 осіб
Працездатне населення : 4179осіб..

0 Comments

Коментарів поки що немає

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *