Активний відпочинок для дітей в масиві Мельника, с. Вовчинець.

Нинішнє молоде покоління – це майбутня основа нашої держави і суспільства. Від того яке дитинство буде у дітей, залежить майбутнє країни в цілому. Забезпечивши дітям щасливе
дитинство сьогодні, ми, дорослі, забезпечуємо нам гідне життя завтра. Навряд чи хтось стане сперечатися з тим, що діти повинні рости здоровими, сильними, спритними і підтягнутими, та й користь фізичних вправ навряд чи хтось буде заперечувати. Спосіб життя сучасної людини, як дорослого, так і маленького не передбачає активних фізичних навантажень. Діти проводять по півдня за партою, згорбившись і скорчившись, потім приходять додому і сідають за комп’ютер, а дорослі більшу частину часу присвячують роботі, сім’ї, дітям і не помічають погіршення фізичного стану. Звичайно ж, людям будь-якого віку треба відпочити. І бажано, відпочинок активний і на свіжому повітрі. У дворі, в компанії друзів покрутитися на турніку або погойдатися на гойдалках, влаштувати змагання на спритність – це здорово і дуже корисно.

ТЕПЕР ТАКА МОЖЛИВІСТЬ Є І У ДІТОК , ЩО ПРОЖИВАЮТЬ В МАСИВІ МЕЛЬНИКА, с.Вовчинець..

Також хочеться сказати, байдужість -найгірше з людських почуттів. Шановні односельчани! Не будьмо байдужими до наших дітей, до нашого села, до змін які відбуваються в державі! Бережімо те, що маємо)

0 Comments

Коментарів поки що немає

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *